امسال ۱۵۰ ایستگاه صلواتی برای خدمت رسانی در ایام نیمه شعبان راه اندازی خواهد شد که از این تعداد ۴۸ ایستگاه متعلق به شهرستانی ها خواهد بود.

ستاد مردمی اجتماعات مهدوی برای اجرای برنامه ها از طرف مردم، از اتاق فکر متشکل از علما، فضلا و فرهیختگان حوزه برخوردارد است و تنها هدف انجام فعالیت های فرهنگی با محوریت مردم است و به وابسته به هیچ حزب و جناحی نیست.

این ستاد انقلابی، ولایی و مهدوی است و به دنبال اجرای برنامه های مهدوی و خدمات فرهنگی در همین رابطه است.

از جمله برنامه های دیگر که به این ستاد مردمی هرهفته اجرا می شود، پیاده روی مردمی در روزهای سه شنبه هر هفته از بلوار پیامبر اعظم(ص) به سمت مسجد جمکران و برنامه نیمه شعبان با حضور۶۰۰۰هزار در سال اول و در سال دوم با حضور ۱۰۰ هزار نفر با رودیکرد مهدوی صورت گرفته وامسال هم این برنامه با قوت بیشتر برای ارتقاء سطح فرهنگی در حوزه فرهنگی مهدوی ادامه پیدا خواهد کرد.

از دیگر برنامه های این ستاد، تعظیم شعایر الهی به صور مردمی، احیاء فرهنگ عمومی و درخت کاری با موضوع رودیکرد مهدوی است.در این رابطه درختهای به نام شهدای مدافع حرم در مناطق مختلف کاشته شده است.

از جمله برنامه های این ستاد در ایام نیمه شعبان، تعظیم شعایر الهی در مسجد جمکران، تسهیل برای حضور مردم در مسجد جمکران، حضور مردم برای مسجد جمکران با الهام گرفتن از حضور میلیونی مردم در اربعین، هماهنگی با خیرین در عرصه های مختلف پزشکی، فرهنگی، رسانه ای، تبلیغی، مشاوره خانواده، کودکان، دعوت از هئیت های فرهنگی با احداث ایستگاه های مختلف مختلف صلواتی در میسر بلوار پیامبر اعظم(ص) تا جمکران است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *